भारतले उपलब्ध गरायो आपतकालिन राहत सामाग्री

आपतकालिन राहत सामाग्री
आपतकालिन राहत सामाग्री

काठमाडौं । नेपालमा बाढीबाट प्रभावित विभिन्न ५ जिल्लाको लागि भारत सरकारले आपतकालिन राहत सामाग्री उपलब्ध गराएको छ । बाढीबाट प्रभावित विभिन्न ५ जिल्लामा टेन्ट तथा त्रिपाल लगायतका उक्त राहत सामाग्रीहरु पीडित परिवारहरुलाई वितरण गरिने नेपालस्थित भारतीय दूतावासले जनाएको छ ।

आज एक कार्यक्रमकाबीच भारत सरकारको तर्फबाट भारतीय राजदूतावासका नियोग उप–प्रमुख नामग्य सी खम्पाले प्रतिनिधिसभा सदस्य तथा नेपाल–भारत महिला मैत्री समाजकी अध्यक्ष चन्दा चौधरीलाई आपतकालीन राहत सामग्री हस्तान्तरण गरेकी हुन् ।

काठमाडौं । नेपालमा बाढीबाट प्रभावित विभिन्न ५ जिल्लाको लागि भारत सरकारले आपतकालिन राहत सामाग्री उपलब्ध गराएको छ । बाढीबाट प्रभावित विभिन्न ५ जिल्लामा टेन्ट तथा त्रिपाल लगायतका उक्त राहत सामाग्रीहरु पीडित परिवारहरुलाई वितरण गरिने नेपालस्थित भारतीय दूतावासले जनाएको छ ।

आज एक कार्यक्रमकाबीच भारत सरकारको तर्फबाट भारतीय राजदूतावासका नियोग उप–प्रमुख नामग्य सी खम्पाले प्रतिनिधिसभा सदस्य तथा नेपाल–भारत महिला मैत्री समाजकी अध्यक्ष चन्दा चौधरीलाई आपतकालीन राहत सामग्री हस्तान्तरण गरेकी हुन् ।